How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things Clutter Cash: A Garage or Yard Sale May Be In Your Future

You are searching about How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things, today we will share with you article about How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things was compiled and edited by our team from many sources on the internet. Hope this article on the topic How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things is useful to you.

Clutter Cash: A Garage or Yard Sale May Be In Your Future

Před lety jsem se smál své babičce a dědečkovi z matčiny strany, protože téměř pokaždé, když přišli k našemu domu na Long Islandu, měli kufr nebo zadní sedadlo plné věcí, které našli u někoho v odpadcích. Ačkoli jsme to opravdu nepotřebovali, moje máma laskavě přijala jejich dary pro naši rodinu a poslušně je umístila do naší garáže nebo sklepa. Moje babička říkala věci, které našli, ‚dobré harampádí‘ a vždycky z ní zářila radost, když nám odhalila obsah jejich auta.

Měli jsme dvoupatrový dům. Většinu prostoru ve druhém patře zabírala velká víceúčelová místnost, kterou moje máma používala na šití, já jsem si hrál a táta používal jako místo pro svůj milovaný kulečníkový stůl. Zbytek prostoru byl určen k zobrazení největších hitů toho, co moji prarodiče našli na svých cestách k našemu domu. Cokoli dalšího, co k nám bylo přivezeno a bylo příliš dobré na vyřazení, bylo uloženo v půdních skladech, garáži a sklepě.

Po mnoha letech bydlení ve stejném domě se rodiče rozhodli prodat, aby můj táta mohl využít skvělé pracovní příležitosti jinde. Největší problém, kterému čelili, nebyl pokus dům prodat, ale zbavit se všech věcí, které se za ta léta nashromáždily v různých jeho částech. Náš nedokončený sklep byl nejhorší, pokud jde o množství věcí, které jsou tam uložené. Byly tam krabice a pytle s věcmi a také nejméně dva tucty velkých kusů nábytku, které desítky let nespatřily světlo světa.

Byl jsem mladý teenager, když se moji rodiče rozhodli prodat svůj dům. Stěhování pro mě bylo dobrodružství a těšila jsem se na to. Většina mých přátel se již odstěhovala z našeho sousedství do neznámých částí a mnozí z nových sousedů byli příliš mladí na to, aby měli děti, byť blízké mému věku. Škola, kterou jsem v té době navštěvoval, měla skvělou vzdělávací pověst, ale byla plná dětí na drogách. Viděl jsem dost svých přátel a jejich starších sourozenců umírat kvůli drogám nebo pití alkoholu, abych věděl, že se nechci stát uživatelem. To ze mě ve škole udělalo trochu vyvrhele, takže jsem byl rád, že jsem přešel na zelenější pastviny.

Opravdu jsem si užil přípravy na naše stěhování a hrdě jsem vystavoval všechny krabice, které jsem sbalil a naplnil svými věcmi, v jednom rohu garáže. Myslel jsem, že moji rodiče budou nadšeni mým úsilím, ale oni se více starali o to, jak se zbavit všech ‚dobrých harampádí‘, které k nám za ta léta přinesli. Blížil se den stěhování a nastal čas krizí. Poté, co jsme sbalili všechny věci, které jsme si s sebou vzali, jsme přemýšleli, jak se zbavit zbytku. To by nebyl snadný úkol, protože moji prarodiče by byli poblíž a divili se, proč jsme s sebou nebrali všechny jejich úžasné nálezy.

Od stěhování nás dělily dva týdny a nepořádek musel pryč. Můj otec se stal kolem jednoho z vzácných prodejů ze dvora toho dne. Bylo to plné lovců výhodných nabídek a on okamžitě viděl řešení našeho problému. Na nadcházející víkend jsme naplánovali prodej dvora a garáže a dali jsme malý inzerát do novin. Zbytek půjde buď do koše, nebo na charitu.

Připravili jsme se tak, že jsme vynesli vše z podkroví, garáže a sklepa k prozkoumání na naší příjezdové cestě a předzahrádce. Většina věcí byla prodejná, takže jsme to uklidili, označili a přestěhovali do naší garáže a na dvorek den před prodejem. Navzdory námitkám mých prarodičů moji lidé nacenili vše, aby se rychle prodalo.

Náš velký výprodej měl začít kolem deváté ráno, ale všechny nás překvapilo, že před naším domem už parkovali lidé o hodinu dříve. Ještě nebylo nic připraveno, a tak jsme začali spěchat, abychom přesunuli věci z našeho dvorku na dvorek před domem a rychle připravili všechny věci, které jsme měli v garáži pro ranní ptáčata. Lidé začali kupovat věci, když jsme ještě vše stěhovali na místo a byli jsme překvapeni, jak rychle se vše prodalo.

Méně než dvě hodiny poté, co jsme začali vytahovat věci na dvůr, bylo téměř všechno pryč a moji lidé měli hromadu hotovosti, kterou mohli ukázat za naše úsilí. Všichni jsme byli trochu v šoku a velmi šťastní. Dostal jsem část peněz a nacpal jsem si je do kapsy, abych si mohl koupit dobroty na cestu do našeho nového místa. Ukázalo se, že některé věci, které nám moji prarodiče přinesli, byly opravdu „dobré harampádí“ a něco stojí. Byli rádi, když viděli, že poklady z hromady odpadků, které nám v průběhu let vozili domů, přinesly všechnu tu hotovost a koupili je lidé, kteří si jich vážili.

Garážové a dvorní prodeje nebyly v době, kdy jsme pořádali naše, opravdu mainstream, ale ukázalo se, že je to dobrý nápad a dnes je to běžné. Jediným problémem je, že někteří lidé si myslí, že mohou lépe prodávat věci online. V některých případech mohou mít pravdu, ale to jsou výjimky z pravidla. V této ekonomice má prodej nepořádku online menší smysl než prodej na zahradě, v garáži, domě nebo bytě. Nejen, že jsou tam poplatky, které si online služby žádají, ale je tu i noční můra nespokojeného zákazníka.

Pokud někdo dostane něco, co se mu nelíbí nebo se domnívá, že to nestojí za to, co jste za položku účtovali, riskujete, že zanechá extrémně nepříznivou recenzi. To by mohlo vážně omezit vaše šance na úspěšný prodej věcí online v budoucnu. Většina webových stránek, které lidem umožňují prodávat jejich věci, má omezené prostředky na nespravedlivé recenze a ty obvykle nefungují. Věřte mi, jsou tam lidé, kteří se vyřádí tím, že píší nespravedlivé hodnocení všeho, co si koupí, jen pro zábavu.

Pokud se rozhodnete jít do staré školy, abyste se zbavili svého nepořádku, zde je několik tipů, jak zajistit, aby byl váš prodej úspěšný:

1. Zákonné předpisy: Podívejte se na místní zákony, abyste se ujistili, že váš prodej je legální. V některých oblastech možná budete potřebovat povolení a náklady na něj určí, zda se vyplatí mít prodej na dvorku nebo garáži. Pokud plánujete prodávat starší hračky nebo jiné předměty, které mohou mít problémy, jako je olověná barva, nebo mohly být v určitém okamžiku staženy, podívejte se na ně nejprve online. Stále můžete takové věci prodávat, ale musíte zveřejnit nějaké prohlášení o vyloučení odpovědnosti, které potenciálním kupcům umožní vědět o olověném nátěru, stažení z trhu nebo o tom, že se tyto předměty prodávají jako sběratelské předměty, nikoli jako hračky, s nimiž mají manipulovat děti nebo je používají lidé.

2. Nejlepší den, čas a místo: Nikdy neprodávejte garáže přes prázdninové víkendy nebo ve všední dny. Preferovaným dnem jsou soboty a čím dříve začnete, tím lépe. Počítejte s tím, že důvtipní kupující dorazí extrémně brzy a nabídnou méně za velké položky v naději, že budou výhodnou. Ujistěte se, že oblast vašeho prodeje je čistá a že vaše položky jsou dobře uspořádány. Pokud se jedná o prodej ze dvora, posekejte trávu den předem a seberte zvířecí lejno. Pro případ lijáků mějte k dispozici termín deště. Výprodeje v zimě nebo v období dešťů nejsou nikdy dobrý nápad. Léto je období výprodejů.

2. HOA a reklama: Pokud žijete v jakékoli oblasti se Sdružením vlastníků domů, dobře se s nimi poraďte před plánováním jakékoli akce. Mohou existovat omezení nebo poplatky. Umístění cedulí nebo letáků na obecní majetek může vést k uložení pokut. Letáky můžete bezpečně umístit na nástěnky v obchodech s potravinami, v některých veřejných knihovnách a většině prádelnách na mince, kde je to povoleno. Reklamy v novinách pro tento druh prodeje jsou levné a velmi efektivní a vždy existují online stránky jako Craigslist. Pomáhá také ústní podání.

3. Carb Up and Dress For Success: Připravte se na fyzicky náročný zážitek. Ujistěte se, že si před prodejem odpočinete a nasytíte se. Pokud plánujete přemisťovat velké předměty, ujistěte se, že máte pomoc a že všichni dávají velký pozor, aby předešli zraněním. Noste pohodlné oblečení a boty.

4. Zabezpečení: Pokud lidé přicházejí na váš pozemek, ujistěte se, že jste zamkli svůj dům nebo omezte přístup kupujícího do oblastí, které nejsou využívány k prodeji. Umožnit kupujícím používat vaši toaletu je nereálný a špatný nápad. Navrhněte blízkou veřejnou toaletu a vysvětlete, že nikdy z jakéhokoli důvodu nepouštíte cizí lidi do svého domu. Udržujte domácí mazlíčky, kteří by se mohli zranit nebo se zranit, během prodeje zavřená nebo na jiném místě. Peníze, které obdržíte od kupujících, si dejte hluboko do kapsy nebo jinam u sebe, dokud si nenajdete čas je umístit na bezpečné místo. Nikdy se nepokoušejte provozovat prodej sami a nenechávejte peníze ležet v krabici. Nikdy nenechávejte prodej ze dvora bez dozoru. Pověřte někoho, kdo není zapojen do prodeje, aby hlídal malé děti a udržoval je v bezpečí.

5. Cash and Carry: Vydělejte vše v hotovosti a noste. Lidé se budou vždy snažit získat za své peníze více předstíráním neschopnosti odnést věc poté, co ji koupili. Požádají vás o dodatečnou slevu za to, že jej budete muset odvézt, nebo se vás pokusí oklamat a získat bezplatné doručení. Nikdy nenabízejte, že něco dodáte, ani nepřijímejte méně za velkou položku, jen abyste to kupujícímu „sundali z rukou.” Nenabízejte peníze zpět jen proto, že si kupující náhle uvědomí, že se mu koupená položka nevejde do auta. Vždy můžete nabídnout, že jim to podržíte den nebo dva, dokud jim to někdo nevyzvedne, ale to je obecně nerozumné.

4. Buďte si vědomi hotovosti a prodeje: Vždy mějte k dispozici spoustu drobných a počítejte je před zahájením prodeje, abyste přesně věděli, co jste udělali. Single a pětidolarové bankovky jdou vždy rychleji, než si myslíte. Ujistěte se, že pomalu odpočítáváte drobné kupujícím před ostatními. Mějte k dispozici účtenky pro ty, kteří je chtějí, a ujistěte se, že všechny nápisy, letáky a reklamy k vašemu prodeji uvádějí, že položky budou prodávány „tak, jak jsou“, bez možnosti vrácení peněz z jakéhokoli důvodu. Nikdy nepočítejte své peníze během prodeje nebo před kupujícími. Pokud se vás někdo zeptá, kolik jste vydělali, řekněte mu, že tyto informace nemůžete sdílet. Hotovost je král, žádné šeky z jakéhokoli důvodu.

5. Označte to a sbalte: Ujistěte se, že vše jasně oceníte štítky, které nepoškodí váš inventář. Mějte tyto štítky jasně viditelné pro kupující, aby si nemuseli vyzvednout položku, aby zjistili, kolik stojí. Máte-li na prodej spoustu malých a méně hodnotných předmětů, nabídněte kupujícím možnost koupit si od vás plastovou nákupní tašku za pár dolarů a umožnit jim, aby ji naplnili vašimi drobnostmi.

6. Špatné věci k prodeji, které vás později dostanou do potíží: Staré ložní prádlo, jako jsou prošívané přikrývky, matrace nebo vycpávky do postýlek zakoupené v obchodě (které se staly známými jako nebezpečí pro děti). Postýlky a dětské houpačky (které se mohou rozpadnout). Elektronika nebo elektricky napájené předměty s roztřepenými nebo poškozenými napájecími kabely. Cyklistické a motocyklové přilby, dětské autosedačky a pneumatiky pro auta, motocykly a kola mohou mít nejrůznější skrytá vnitřní poškození. Pokud prodáváte notebook nebo plazmovou televizi, ujistěte se, že funguje perfektně (mnoho z nich má skryté poškození, kterého si všimnete až později – ujistěte se, že zákazníci vidí, že tyto položky fungují, než odejdou, pro případ, že by je později upustili a tvrdili, že nikdy nepracovaly. s). Klobouky a boty mohou kolem sebe šířit drobná zvířátka.

7. Žhavé předměty: Starožitnosti, hodinky a prsteny; elektrické a některé ručně poháněné nástroje; filmy na DVD; počítačové položky, které jsou mladší než dva roky; nábytek a nábytkové sestavy; mosazné-zlato-stříbrné předměty; samostatná umyvadla; profesionální předměty (tlakové myčky, vzduchové kompresory, generátory); funkční pračky, sušičky, mikrovlnné trouby, chladničky a sporáky; kvalitní oblečení pro ženy a děti (všech věkových kategorií); některé špičkové vybavení na cvičení a sportovní zboží; zahradní nářadí; jízdní kola a skútry v dobrém stavu; rámy obrazů; sběratelské záznamy (velcí nebo rozpoznatelní umělci); Nádobí, nádobí a kuchyňské potřeby; jedinečné předměty jako atraktivní lidové umění.

8. Buďte vstřícní ke kupujícím a prodej chytře: Pozdravte své kupující, jednejte přátelsky (za každou cenu se vyvarujte vulgárních výrazů a udržujte přátele nebo příbuzné s pusou na nočník pryč). Mít jednu oblast, kde mohou kupující testovat elektrické nebo elektronické předměty (nenatahujte elektrické prodlužovací šňůry všude, aby o ně lidé mohli zakopnout a spadnout). Udržujte oční kontakt s kupujícími a nikdy nesouhlaste ani nesouhlasíte s ničím, co říkají o vašich položkách.

9. Buďte chytří: Máte-li na prodej vysoce kvalitní zboží, které může přinést velké peníze, mějte několik výtisků ukazujících, co jdou online (Amazon, eBay), pro případ, že se s vámi kupující rozhodnou hádat o vašich cenách. Sledujte, co se prodává nejlépe, a poznamenejte si to později pro budoucí prodeje.

Smutnou pravdou je, že většina lidí ztrácí peníze a má problémy během prvních několika pokusů o prodej garáže nebo dvora. Čím více věcí prodáte, tím větší problémy můžete mít. Plánování dopředu je zásadní a nikdy si neukousejte víc, než dokážete rozkousat. Pokud prodáváte desítky let dobrého harampádí, mohlo by být moudré rozdělit tyto položky do několika prodejů a mít kategorii pro každý prodej – špičkové věci, průměrné věci a vše ostatní.

Video about How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things

You can see more content about How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things on our youtube channel: Click Here

Question about How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things

If you have any questions about How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things, please let us know, all your questions or suggestions will help us improve in the following articles!

The article How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things was compiled by me and my team from many sources. If you find the article How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things helpful to you, please support the team Like or Share!

Rate Articles How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things

Rate: 4-5 stars
Ratings: 2075
Views: 9712989 7

Search keywords How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things

How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things
way How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things
tutorial How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things
How Old Are They In Season 2 Of Stranger Things free
#Clutter #Cash #Garage #Yard #Sale #Future

Source: https://ezinearticles.com/?Clutter-Cash:-A-Garage-or-Yard-Sale-May-Be-In-Your-Future&id=7135573

Related Posts

default-image-feature

Can You Remeber Stuff When You Were 2 Yrs Old Green Living Relocation Guide

You are searching about Can You Remeber Stuff When You Were 2 Yrs Old, today we will share with you article about Can You Remeber Stuff When…

default-image-feature

Can You Put A 2 Year Old Up For Adoption New Teacher Tips – How Teachers Can Foster Postive and Collaborative Relationships

You are searching about Can You Put A 2 Year Old Up For Adoption, today we will share with you article about Can You Put A 2…

default-image-feature

How Old Are The Kids In Strangers Thing Season 2 Why Can’t I Start a Conversation with You? (Part 2)

You are searching about How Old Are The Kids In Strangers Thing Season 2, today we will share with you article about How Old Are The Kids…

default-image-feature

How Old Are The Kids In Season 2 Stranger Things The Seven Worst Things You Can Say to a New Mom

You are searching about How Old Are The Kids In Season 2 Stranger Things, today we will share with you article about How Old Are The Kids…

default-image-feature

How Old Are The Children In 7Th Heaven Seaon 2 Ten Tacky Things To Avoid At Your Wedding

You are searching about How Old Are The Children In 7Th Heaven Seaon 2, today we will share with you article about How Old Are The Children…

default-image-feature

How Much Screen Time Should A 2 Year Old Get On Tech-Kids (Ages 3-9) Spending 2 Hours Daily on a Screen

You are searching about How Much Screen Time Should A 2 Year Old Get, today we will share with you article about How Much Screen Time Should…